Campina - cunoscut ca orasul cu cele mai multe zile insorite din an !

Arhivar

Candidatul ideal:

Candidatul Ideal trebuie sa posede certificat de competente in meseria de Arhivar/ Legator Manual sau Arhivist autorizat de ANC/CNFPA sau Ministerul Muncii sau Educatiei.

Descrierea jobului:

Job-ul este unul de munca fizica in domeniul arhivarii si prelucrarii de date.
Angajatul este responsabil de tot ce inseamna arhivarea fizica a documentelor.
Salariu motivant
Program Flexibil
Echipa tanara

Descrierea companiei:

Oferim servicii de arhivare si management a documentelor la cele mai inalte standarde. Pe baza acestor servicii clientii nostri isi fundamenteaza deciziile generatoare de plus valoare pentru propriile afaceri. Compania noastra creste valoarea informatiei in conditiile unui management securizat si profesional al acesteia.

Contact la: http://spyn.ro/contact

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home3/weblin23/public_html/campina.info/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273