Campina - cunoscut ca orasul cu cele mai multe zile insorite din an !

Coordonator Operational-Adminstrativ

RESPONSABILITATI:

Coordonatorul Operational – Administrativ este subordonat direct Directorului de Retail Lemet, avand urmatoarele responsabilitati:
• Organizeaza si supervizeaza activitatea magazinelor Lem’s, in vederea atingerii obiectivelor specifice: cresterea permanenta a performantelor echipei si a vanzarilor;
• Aplica si supervizeaza respectarea procedurilor operational-comerciale in relatia cu clientii privind formularea comenzilor, livrarea marfurilor, tratarea reclamatiilor;
• Solutioneaza intr-o maniera profesionista sesizarile clientilor;
• Pune in aplicare politicile si actiunile de vanzari si marketing in cadrul magazinelor;
• Intocmeste periodic rapoarte de activitate;
• Participa la mentinerea structurii optime de personal necesara desfasurarii fara disfunctionalitati si In conditii de eficienta a activitatii magazinelor;
• Instruieste, organizeaza, evalueaza si motiveaza personalul coordonat.

CERINTE:
• Persoana organizata;
• Foarte bune abilitati si corectitudine in comunicarea scrisa si verbala;
• Atitudine pozitiva si entuziasm;
• Orientat catre client, solutii si rezultatul final;
• Initiativa, perseverenta, simtul detaliului;
• Cunostinte de utilizare PC (MS Office: word, excel) nivel avansat;
• Cunostinte avansate de redactare a documentelor comerciale;
• Disponibilitate de a calatori in proportie de peste 50% din timpul de lucru.

BENEFICII:
• Posibilitatea de a lucra intr-o companie de prestigiu, reprezentativa in domeniul productiei de mobila din Romania;
• Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si foarte bine pregatita caracterizata prin entuziasm si initiativa;
• Pachet salarial format din: salariu motivant si bonusuri de performanta;
• Dezvoltare profesionala prin cursuri de specialitate.

Producatorul de mobila Lemet Campina – unul dintre cei mai importanti producatori de mobila din Romania, ce detine tehnologii de fabricare de ultima generatie – este dezvoltatorul retelei de magazine Lem’s, cea mai extinsa retea de magazine specializate in vanzarea de mobila de calitate superioara.

In cadrul fabricii Lemet si a retelei Lem’s isi desfasoara activitatea peste 1.400 de angajati. Fabricam si comercializam produse de mobilier moderne si inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.

Pentru mai multe detalii va rugam sa accesati www.lemet.ro
Fabricat cu mandrie in Romania.

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home3/weblin23/public_html/campina.info/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273