Campina - cunoscut ca orasul cu cele mai multe zile insorite din an !

Gestionar

Candidatul ideal:

– abilitati de comunicare si relationare
– creativitate
– capacitatea de a lucra cu oamenii
– punctualitate
-seriozitate

Descrierea jobului:

– raspunde de mentinerea stocurilor de marfa
– verifica si semneaza documentul de preluare a produselor
– urmareste si raspunde de calitatea si cantitatea produselor livrate, verifica si semneaza documentele de livrare a produselor;
– participarea la inventarele lunare,semestriale,anuale.

BENEFICII
– lucrul intr-o echipa tanara si dinamica
– pachet salarial corelat cu performantele profesionale

Descrierea companiei:

Distributie Materiale de Constructii si Finisaj

Relatii la:www.servicetopagro.ro/

Criterii de selectie pentru acest job:

  • Peste 3 ani experienta in munca

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home3/weblin23/public_html/campina.info/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273