Campina - cunoscut ca orasul cu cele mai multe zile insorite din an !

Manipulant marfa – Kaufland

Candidatul ideal:

• Minim 10 clase
• Fără antecedente penale
• Flexibilitate în privința lucrului în schimburi
• Rezistenţă la stres
• Capacitate de a face faţă unui ritm alert și a unui volum mare de lucru
• Responsabilitate, corectitudine în desfășurarea atribuțiilor

Descrierea jobului:

În cadrul departamentului logistică veți pregăti comenzile de marfă sosite de la magazinele Kaufland, veți așeza manual mărfurile din zonele alocate, pe palet. Veți fi responsabil de depozitarea corectă a paleților în cadrul departamentului. De asemenea veți participa la activităţi de curăţenie și inventar.

Descrierea companiei:

Suntem mai mult decât un retailer internațional de succes: suntem angajatorul care formează din mulți colegi o echipă, angajatorul care transformă joburile în locuri de muncă sigure și garantează astfel satisfacție deplină.
De la A la Z distribuţia mărfii în magazine – aceasta este departamentul Logistică la Kaufland. Sunteţi orientat către servicii? Vă place să lucraţi cu procese păstrând privirea de ansamblu? Atunci acesta este locul potrivit pentru Dvs.!

Ce vă oferim?
• Un loc de muncă sigur, în una din cele mai mari companii de retail pe plan internaţional
• Responsabilităţi diverse şi provocatoare
• Prin reţeaua noastră de magazine, suntem prezenţi în cele mai atractive locaţii din ţară
• Măsuri efective de dezvoltare şi carieră, prin selectarea cadrelor de conducere din rândurile proprii
• Vă motivăm şi sprijinim prin recunoaştere, laudă şi feedback

Vor fi contactati doar candidatii care corespund cerințelor menționate mai sus.

Persoană de contact: Alexandra Cristina Stefan

Depozit Kaufland Ploiești
Șos. Ploiești-Târgoviste DN 72, KM.8
Parc Industrial Vest

Vă aşteptăm în echipa noastră!
www.kaufland.ro/cariere

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home3/weblin23/public_html/campina.info/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273