Campina - cunoscut ca orasul cu cele mai multe zile insorite din an !

Operator dispecerat – S.C. NEPTUN SA

Candidatul ideal:

– Studii medii
– Experienta de minim 2 ani intr-un dispecerat
– Abilitati excelente de comunicare
– Abilitati de organizare, sistematizare si prioritizare
– Atentie la detalii, gandire analitica, logica
– Bun cunoscator al masinilor electrice rotative, echipamentelor de productie, transport si transformare a energiei electrice
– Cunostinte avansate utilizare PC (Excel, Word, Internet)
– Posesor permis de conducere categoria B
– Domiciliul stabil in Campina, Ploiesti sau zonele invecinate

Descrierea jobului:

– Control si monitorizare de la distanta a centralelor hidroelectrice
– Coordonarea echipelor de interventie din teren
– Intocmeste si monitorizeaza prognozele de productie
– Asigura corectitudinea datelor din sistemul informatic in concordanta cu conditiile din contract
– Utilizeaza aplicatiile informatice alocate pentru intocmirea rapoartelor

Beneficii:
– Pachet salarial atractiv
– Tichete de masa
– Decont transport

Descrierea companiei:

Producator de transmisii mecanice: reductoare, motoreductoare, angrenaje, transmisii mecanice, prelucrari mecanice.

Aplica aici: www.ejobs.ro/user/locuri-de-munca/operator-dispecerat/702014

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home3/weblin23/public_html/campina.info/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273