Campina - cunoscut ca orasul cu cele mai multe zile insorite din an !

SC Lemet SA – Agent Vânzări

Vino în echipa Lemet!

Agent Vânzări

Responsabilități:

–   Monitorizează prin mijloace specifice activitatea partenerilor din zona arondată;

–   Stabilește și răspunde împreună cu partenerii și în funcție de obiectivele companiei, direcțiile de acțiune și volumele care trebuie realizate;

–   Verifică și urmărește punerea în aplicare a politicii de expunere și merchandising în magazinele arondate;

–   Monitorizează activitatea concurenței și transmite periodic concluzii legate de aceasta sefilor direcți;

–   Se asigură că există la fiecare partener mijloacele necesare pentru a putea desfășura activitatea la standardele Lemet;

–   Răspunde și întreprinde acțiuni concrete privind creșterea permanentă a cotei de piață în zona respectivă;

–   Prezintă periodic rapoarte de activitate privind rezultatele acțiunilor desfașurate;

–   Verifică nivelul și componența stocurilor partenerilor, produsele neconforme și acționează permanent în scopul stabilirii unui nivel corect al acestora sau acțiuni de rezolvare;

–   Acționează permanent pentru creșterea numărului de clienți și lărgirea ariei de influență a produselor societății în vederea creșterii progresive a vânzari acestora;

 Cerințe:

–    Absolvent de studii superioare (studiile tehnice/economice reprezintă avantaj);

–    Experiență într-o poziție similară minim 3 ani;

–    Abilitați de analiză, organizare și planificare;

–    Permis de conducere auto, categoria B;

–    Cunoștințe de limbă engleză-nivel avansat;

–    Cunosținte avansate de operare a calculatorului (MS Office, Internet);

–    Capacitatea de a lucra cu termene și proceduri de lucru;

–    Excelente abilitați de comunicare,negociere si diplomație;

–    Buna cunoaștere a mediului de afaceri și a legislației comerciale;

–    Abilitatea de a lucra sub presiune.

Beneficii:

–   Posibilitatea de a lucra într-o companie de prestigiu, reprezentativă în domeniul producției de mobilă din România;

–   Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânară și foarte bine pregatită caracterizată prin entuziasm și inițiativă;

–   Pachet salarial format din: salariu motivant , bonusuri de performanță, masă caldă, tichete de masa;

–   Dezvoltare profesională prin cursuri de specialitate.

Producătorul de mobilă Lemet Câmpina – unul dintre cei mai importanți producatori de mobilă din România, ce deține tehnologii de fabricare de ultimă generaţie – este dezvoltatorul rețelei de magazine Lem’s, cea mai extinsă rețea de magazine specializate în vânzarea de mobilă de calitate superioară.

În cadrul fabricii îşi desfăşoară activitatea peste 550 de angajaţi. Fabricăm și comercializăm produse de mobilier moderne și inovatoare, iar dumneavoastră aveți oportunitatea să ne însoțiți în realizarea obiectivelor noastre.

Pentru mai multe detalii va rugăm să accesați www.lemet.ro

Te aşteptăm în cadrul echipei noastre.

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home3/weblin23/public_html/campina.info/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273