Campina - cunoscut ca orasul cu cele mai multe zile insorite din an !

SC OVIX TOTAL INSTAL SRL – Inginer de vanzari/ofertare Instalatii

CANDIDATUL IDEAL :
– Cunostinte referitoare la echipamentele si materialele de instalatii termice, sanitare, ventilatii, climatizare .
– Normative, prescriptii tehnice si legislatie in vigoare.
– Corectitudine, seriozitate, gandire logica .
– Atentie la detalii si atentie distributiva .
– Capacitatea de a lucra in echipa si de a coordona activitatea de vanzari .
– Persoana organizata, usor adaptabila, orientata spre spre indeplinirea obiectivelor .
– Abilitati de comunicare si prezentare .

RESPONSABILITATI :
– Asimilarea rapida si completa a informatiilor legate de echipamentele si materialele pe care le comercializam .
– Intocmirea ofertelor tehnice si financiare.
– Studierea caietelor de sarcini si a proiectelor. Obtinerea de informatii relevante pentru emiterea ofertei .
– Verificarea cantitatilor date de proiectant, mentinerea legaturii cu proiectantul pentru obtinerea obiectiunilor si discutarea eventualelor solutii tehnice.
– Emite cereri de oferta catre furnizori si catre subantreprenori de specialitate si intocmeste analiza comparativa intre ofertele primite.
– Urmarirea lucrarilor in derulare prin intocmirea situatiilor de lucrari.

COMPETENTE PROFESIONALE CERUTE :
– Studii superioare tehnice – Facultatea de Instalatii constituie un avantaj
– Experienta minim 2 ani in domeniu
– Cunostiinte PC – Microsoft Office, Autocad .
– Permis categoria B

OFERTA (bonusuri, beneficii) :
• Condiţii de lucru într-un mediu dinamic şi echipă tânără
• Pachet salarial atractiv
• Posibilităţi de dezvoltare continuă din punct de vedere professional

Tel:     0723 830.988
Fax:    0244 336.336
E-mail: ovix_instal@yahoo.com

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home3/weblin23/public_html/campina.info/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273