Campina - cunoscut ca orasul cu cele mai multe zile insorite din an !

Supervizor zona

Candidatul ideal:

Specificaţiile postului:
• Studii superioare finalizate;
• Cunostinte operare PC: MS Office (Excel, Word) – nivel mediu;
• Abilitati excelente de organizare si planificare;
• Abilităţi excelente de comunicare (scris, verbal);
• Competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor;
• Disponibilitate pentru deplasari;
• Posesor permis de conducere categoria B – posesor autoturism propriu (posibilitate comodat) – obligatoriu

Descrierea jobului:

Atribuţii şi responsabilităţi:
• Coordoneaza si gestioneaza zona asignata de managerul de zona privind desfasurarea activitatii in cadrul punctelor de lucru (agentii de pariuri):
• Identifica spatii comerciale in zone cu potential din punctul de vedere al desfasurarii activitatii de pariuri sportive, in vederea deschiderii de noi agentii de pariuri si/sau relocarii celor existente;
• Asigura distribuirea de clasamente si statistici sportive, echipamente tehnice, documente si consumabile catre agentiile de pariuri;
• Asigura obtinerea si/sau actualizarea documentelor necesare desfasurarii activitatii in agentiile de pariuri din zona pe care o coordoneaza (licente, autorizatii, certificate constatatoare, Regulamente de joc, etc.);
• Interactioneaza in mod constant cu clientii companiei, in vederea obtinerii feedback-ului pentru imbunatatirea continua a serviciilor oferite;
• Implementeaza initiativele companiei la nivel zonal (ex. actiuni de promovare, campanii publicitare,etc.)

Descrierea companiei:

Serious Bet este una dintre cele mai importante companii de pariuri sportive ce activeaza pe piata din Romania sub brandul Casa Pariurilor. Cele peste 700 de agentii la nivel national ofera clientilor una dintre cele mai diversificate oferte, bonusuri consistente si cote atractive.
Serious Bet este parte a grupului Hattrick Sports Group si reprezinta o a doua casa pentru mai mult de 1800 de angajati.

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home3/weblin23/public_html/campina.info/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273